telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Według przeznaczenia

Oferta produktów z kamienia naturalnego

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich rodzajów oferowanych przez nas produktów kamieniarskich. Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wielu elementów wykończenia domów, budynków biurowych oraz obiektów publicznych.
Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji blatów z granitu. Nasze blaty doskonale się sprawdzą zarówno w kuchni, jak i w łazience. Zachęcamy też do obejrzenia oferowanych schodów granitowych oraz kamiennych ścian i elewacji. Ciekawym elementem oferty są także elementy kamiennej obróbki kominków.

Szczegóły naszej oferty oraz dokładną charakterystykę wszystkich elementów, znajdą Państwo w poniżej umieszczonych zakładkach. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących poszczególnych elementów oferty produktów kamieniarskich, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Bydgoszczy.

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kuchenne i łazienkowe z granitu Blaty z granitu to praktyczny, trwały i je…
więcej »
Schody

Schody

Z kamieniarskiego i użytkowego punktu widzenia granity są jednymi z najlepszych,…
więcej »
Posadzki

Posadzki

Posadzki z granitu i kamienia naturalnego Decyzja o położeniu posadzki z kamieni…
więcej »
Obróbki Kominków

Obróbki Kominków

Obróbki kominków Wykonanie kamiennej obudowy kominka sprawi, ze będzie on wygląd…
więcej »
Elewacje i ściany

Elewacje i ściany

Kamień łupany wewnętrzy, tzw. łupanka rzemykowa. W ostatnich czasie niezwykle po…
więcej »
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]