Zadzwoń do nas: 609 815 212

Blog

Z jakich materiałów można wykonać wewnętrzne parapety okienne?

Parapety wewnętrzne są niezwykle ważnym elementem wykończenia każdego domu, mieszkania, ale także obiektów biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Pełnią one funkcje dekoracyjne, chronią pomieszczenia przed kurzem, kierują ciepło ze znajdujących się pod nimi grzejników do wewnątrz pomieszczeń oraz są znakomitym miejscem do ustawienia kwiatków lub innego typu ozdób. Nasza firma jest jednym z najbardziej cenionych producentów parapetów wewnętrznych w Polsce. Z jakich materiałów najczęściej wykonuje się parapety przystosowane do stosowania wewnątrz pomieszczeń?
Czytaj dalej


Jakie cechy powinny posiadać dobre parapety zewnętrzne?

Każda inwestycja budowlana w pewnym momencie wymaga doboru właściwych elementów wykończenia, które sprawią, że wybudowany dom czy obiekt biurowy będzie mógł w pełni spełniać swoje funkcje, a na zewnątrz zostanie odpowiednio zabezpieczony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Do tej drugiej grupy akcesoriów należą m.in. znajdujące się w ofercie naszej firmy parapety zewnętrzne. W naszym wpisie na blogu postaramy się przybliżyć Państwu nieco charakterystykę parapetów zewnętrznych, opisać jakie stawiane są przed nimi wymagania oraz jakie muszą posiadać cechy, aby mogły je dobrze spełniać.
Czytaj dalej


Jakie zalety mają drewniane parapety wewnętrzne

Zamontowanie drewnianego parapetu wewnętrznego to marzenie wielu osób. Część z nich jednak nie decyduje się na ten ruch, ponieważ boi się, że drewno nie będzie wystarczająco wytrzymałe na dużą wilgotność oraz zmiany temperatur. Czy mają rację? W naszym dzisiejszym wpisie na blogu zajmiemy się opisaniem charakterystyki oraz zalet i ograniczeń związanych z zastosowaniem drewnianych parapetów wewnętrznych.
Czytaj dalej


Zalety syntetycznych parapetów wewnętrznych

W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele rodzajów parapetów wewnętrznych, które są wykonane z różnych materiałów. Bardzo ciekawym ich rodzajem są będące tematem naszego dzisiejszego wpisu na blogu parapety syntetyczne. Jaka jest budowa tego typu parapetów wewnętrznych oraz jakie są ich zalety?
Czytaj dalejSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]