telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kuchenne i łazienkowe

Blaty kuchenne i łazienkowe z granitu

Blaty z granitu to praktyczny, trwały i jednocześnie piękny element, który powinien się znaleźć w każdej kuchni. Nasza firma oferuje przede wszystkim granitowe blaty kuchenne i łazienkowe, ale oprócz tego jesteśmy w stanie stworzyć także granitowe stołu oraz lady sklepowe i lady recepcyjne.

Jakie zalety mają blaty z granitu?

Blaty granitowe są rekomendowane do stosowania w kuchni oraz w łazienkach ze względu na wiele bardzo korzystnych cech tego materiału.

Przede wszystkim granit jest całkowicie odporny na wilgoć oraz na zmiany temperatury. Jest to szczególnie przydatna cecha w kuchni. Dzięki posiadaniu kuchennego blatu z granitu nie musimy się obawiać postawienia na nim np. gorącego garnka. Nie musimy też się obawiać przypadkowego wylania na blat gorącej wody czy sosu. Oprócz tego granit wykazuje także dużą odporność na kwas oraz na różnego typu środki czyszczące, dzięki czemu jego wyczyszczenie nie powinno nam sprawić żadnego problemu. Jest to także materiał bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Granit jest materiałem trudnościeralnym, więc ciężko jest na nim pozostawić jakiekolwiek rysy.

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]