telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Informacje o firmie

Firma PLAFON działa od 1998 r. Należymy do bardzo prężnych i dynamicznie rozwijających się firm. Dysponujemy bogatą

i kompleksową ofertą materiałów wykończeniowych wiodących producentów polskich i europejskich Materiały te są powszechnie stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także w obiektach biurowych i przemysłowych.

 

Oferta nasza zawiera bogatą gamę parapetów wewnętrznych i zewnętrznych oraz szeroki asortyment profili i listew obróbkowych

do stolarki okiennej i drzwiowej. Proponowana przez nas duża gama asortymentowa umożliwia Państwu ich zastosowanie w każdym rozwiązaniu architektonicznym. W naszej ofercie znajdują się również markowe okna dachowe firmy ROTO. Jesteśmy również wiodącym dystrybutorem drzwi zewnętrznych firmy WIKĘD, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firmy ERKADO .

Dysponujemy również dużym asortymentem chemii budowlanej niezbędnej w pracach montażowych izolacyjnych i konserwacyjnych. Specjalizujemy sie również w doradztwie i sprzedaży nowoczesnych technik montażu stolarki okiennej i drzwiowej takich marek jak  KLINAR, AiB, PENOSIL, Illbruck, HANO, KNELSEN(tzw. techniki ciepłego montażu).

 

Wzrost zainteresowania nowoczesnymi technologiami i rozwój budownictwa stawia przed naszą firmą zadanie systematycznego rozszerzania oferty i ułatwiania klientom dostępu do nowych produktów. W związku z tym od początku 2001 roku firma PLAFON przystąpiła do zdecydowanego zwiększania asortymentu materiałów budowlanych związanych z szeroko pojętą branżą wykończeniową

i wprowadzenia jednego szyldu towarowego tzw. GRUPY TOWAROWEJ JARWAL. Ponadto w 2002 r. uruchomiliśmy linię produkcyjną profili zimnogiętych. W 2013 r. firma nasza rozpoczęła produkcję wyrobów z kamienia naturalnego, konglomeratów marmurowych, kwarcowych oraz spieków ceramicznych. Wykonujemy z tych materiałów: parapety, schody, blaty łazienkowe i kuchenne, obudowy kominków, posadzki, elewacje.

 

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, producentów i montażystów stolarki okiennej oraz inwestorów.Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]