telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Parapetu z aglomarmuru

Parapetu z aglomarmuru

Doskonałą oprawę i wykończenie okien stanowią parapety z konglomeratu marmurowego tzw. agglomarmuru. Poprzez różnorodność kolorystyczną parapety te możemy dopasować do każdego rodzaju okien, koloru ścian, stylu i wyposażenia wnętrza. Doskonale harmonizują ze wszystkimi elementami wystroju i są naturalną ozdobą domu.

 

Agglomarmur został wytworzony na bazie kruszonego marmuru (95%) łączonego ze specjalnymi żywicami poliestrowymi (5%). Posiada doskonałe właściwości fizyczno-mechaniczne. Produkt końcowy posiada parametry podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.

 

Płatki i granulki najszlachetniejszych marmurów połączone z troskliwie dobranymi żywicami, opatrzone certyfikatem do zastosowań w kontakcie z artykułami spożywczymi i w pomieszczeniach o wysokim standardzie higienicznym, pozwalające uzyskać wykończenie powierzchni jednolitych, uniwersalnych, na wysokim poziomie technologicznym.

 

Linia SM Marble to współczesna propozycja ponadczasowego piękna naturalnego marmuru, oferowana w bogatej gamie barw i ziarna. Umiejętnie skomponowane połączenia wprowadzają wyszukany akcent do wszelkiego rodzaju pomieszczeń.

 

 

 

 

 

Czyszczenie

Podczas czyszczenia i codziennego użytkowania należy unikać kontaktu z:

   - Substancjami chemicznymi alkalicznymi (aceton, soda kaustyczna itp.),

   - Czystym amoniakiem lub środkami na bazie amoniaku,

   - Wszelkiego rodzaju rozpuszczalnikami (w szczególności zmywaczami do paznokci lub do farb,               zawierającymi trójchloroetylen lub chlorek  metylenu),

   - Wybielaczy, mydeł oleinowych, tuszu i markerów,

   - Stalowych czyścików i produktów do ścierania i mikrościerania w mleczku lub w proszku,

   - Szczególnie agresywnych detergentów, takich jak środki do czyszczenia piekarników,

   - Wosków nabłyszczających lub produktów z zawartością wosku, które mogłyby doprowadzić do utraty połysku blatów.

 

W przypadku kontaktu powierzchni z jedną z wyżej wymienionych substancji zalecamy niezwłocznie i dokładnie spłukać ją wodą. Unikać wszelkich niewłaściwych zastosowań.

 

Maksymalnan długość 302 cm. Maksymalna szerokość 122 cm. Cały asortyment występuje w dwóch grubościach - 2 i 3 cm.

W cenę parapetu wliczone są zaokrąglone narożniki oraz faza na krawędziach.

 

 

 

 

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]