telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Blaty kuchenne

 

 

Granit

To zdecydowanie faworyt pośród innych materiałów. Naturalny kamień sprawdzi się w każdych możliwych warunkach. Granitowe blaty dostarczą niezwyklych doznań estetycznych oraz wizualnych. Szeroka gama naturalnych wzorów sprawia, że każdy produkt jest unikakalny i umożliwia dobranie go do reszty kuchni. Niezwykła twardość połączone ze starannym wykonaniem sprawią, że blat będzie służył niezliczoną ilość lat. Wyróznia go odporność na zarysowania, wysokie temperatury oraz brak podatności na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne1. Dzięki tym właściowościom niestraszne są mu gorące naczynia, przypadkowe rozlanie się wrzącej wody. Czynniki te wpływają również na niezwykłą łatwość w czyszczeniu blatu.

 

 

 Blaty kuchenne

 

 

Kwarcyt

Ten materiał w ostatnich latach przeżywa rozkwit przyciągając to coraz większą liczbę zwolenników. Znajdzie on uznanie pośródych tych, którzy cenią sobie jednolitość kolorystyczną oraz wytrzymałość. Jego zwarta struktura sprawia, że jest odporny na zarysowania oraz wysokie temperatury, a łatwośc w czyszczeniu wypolerowanej powierzchni czyni z niego silnego kandydata.

 

 

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]