telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Profil drzwiowy PD01XT

Profil drzwiowy PD01XT produkowany jest polistyrenu ekstrudowanego XPS. W górnej części zwanej głowicą wpuszczona jest specjalna listwa z PCV w kształcie litery "T". Listwa :
- usztywnia cały element
- stanowi podstawę do przyklejenia specjalnej taśmy rozprężnej w klasie BG 1
- stanowi element do którego można mechanicznie przykręcić parapet zewnętrzny
Głowica jest wyfrezowana z zapięciami i ściśle dopasowana do konkretnego systemu drzwiowego. Ma to kluczowe znaczenie dla prawidłowego uszczelnienia. Specjalne wycięcia na płaszczyznach profilu zwiększają powierzchnię przyklejania do muru oraz parapetu zewnętrznego. Bardzo ważnym elementem jest zintegrowana z całością dolnej części profilu drzwiowego listwa zaczepowa z twardego PCV. Umożliwia ona trwałe połączenie za pomocą stalowych kotew do muru.

DANE TECHNICZNE:

Profil drzwiowy PD01XT produkowany jest w podstawowych wymiarach o wysokości od 70 -250 mm, szerokości 115 mm i długości 1200 mm.

Istnieje możliwość wykonania profilu drzwiowego PD01XT w dowolnych geometriach na życzenie klienta. Dotyczy to zarówno wymiarów zewnętrznych jak i szczegółów całego przekroju. Wykonujemy również elementy do drzwi drewnianych.

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI:

Reakcja na ogień - EUROKLASA E,
Wytrzymałość na ściskanie przy 10 % odkształceniu powyżej 300 kPa,
Współczynnik przewodzenia ciepła - lambda 0,032 W/mK,

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI POŁACZENIA PROFILU DRZWIOWEGO PD01XT Z PROGIEM:

Wiatroszczelność - klasa C5 wg. PN-EN 12211,
Wodoszczelność - klasa 9A wg. PN-EN 1027,
Przepuszczalność powietrza - klasa 4 wg. PN-EN 1026,

 

KARTA PRODUKTU

Profil drzwiowy PD01XT



Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]