telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Kwarc

Kwarc

Mocny i elegancki konglomerat kwarcowy SANTAMARGHERITA® to najlepsze rozwiązanie do wykończeń powierzchni o wysokich parametrach technicznych.

Jest otrzymywany z wyselekcjonowanego piasku kwarcowego i żywic zatwierdzonych do stosowania w kontakcie z produktami spożywczymi i w pomieszczeniach o wysokim standardzie higienicznym; sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach, od przestronnych pomieszczeń po wyszukane projekty wyposażenia wnętrz.

Produkty z linii SM Quarz są wytrzymałe na ugięcie, ścieranie i działanie kwasów i występują w wielu wariantach kolorystycznych, fakturach, innowacyjnych wykończeniach, z możliwością personalizowania przy zastosowaniu obróbki waterjet i druku sublimacyjnego.

Do dyspozycij w wymiarach standartowych: płyty cm 305x140 (grubości 1,2, 2 i 3 cm) i płytki cm 30x30, 40x40, 60x60 (grubość 1,2 cm). Na życzenie można zamówić płytki w wymiarach niestandartowych.

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]