telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Parapety z marmuru i granitu syntetycznego

Parapety z marmuru i granitu syntetycznego

Parapety z marmuru i granitu syntetycznego produkowane są w 90% z starannie wypłukanego kamienia, o średnicy od 2 do 8 mm oraz różnych frakcji specjalnie wyselekcjonowanego piasku i kwarcu, gdzie spoiwem jest żywica poliestrowa. Powłokę zewnetrzną stanowi jednomilimetrowa warstwa żelkotu.

Powstałe z tego połaczenia produkty, w odróżnieniu od naturalnego marmuru są odporne na: plamy z wina, kawy, cytryny czy tłuszczu. Odporne są również  na działanie czynników atmosferycznych oraz wszelkich środków chemicznych wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwach domowych. Parapety syntetyczne przyjmują temperaturę otoczenia, a ich gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Parapety syntetyczne produkowane są w dwóch grubościach: 20mm i 25 mm. Tolerancja grubości wynosi +/-2mm.

Dostępne szerokości parapetów: 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500mm. Tolerancja szerokości wynosi +/- 5mm.

Maksymalna długość 3,37m.

 

 

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]