telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

Parapety z kamienia naturalnego

Parapety z kamienia naturalnego

 

Parapety z granitu i marmuru.

Przy produkcji parapetów na wymiar mamy możliwość korzystania z pełnej gamy kolorów i faktur granitów i marmurów co pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. Różnorodność barw i struktur kamienia umożliwia aranżację wnętrza zgodnie z jego przeznaczeniem. Dzięki temu można dobrać odpowiedni materiał do domu jak i do biura, hotelu czy instytucji, które są przestrzeniami ogólnego użytku.

 

Możliwości wymiarowe

Długość: dla grubości 2 cm – maksymalna 240 cm, przy szerokości powyżej 20 cm , dla grubości 3 cm – maksymalna 305 cm, przy szerokości powyżej 20 cm

Szerokość: dowolna, z uwzględnieniem wyżej podanych ograniczeń

Grubość: 2 cm, 3 cm.

 

Obróbka standardowa: poler i faza czoła parapetu oraz dwóch krótkich boków do połowy szerokości oraz narożniki pod kątem prostym załamane pionową fazą lub zaokrąglenie.

 

Obróbka dodatkowa: faza i poler do końca boku, wycięcia i wcięcia itp.

 

Możliwość zastosowania parapetów z granitu na zewnatrz budynków.

Różnorodność barw oraz bogactwo wzorów kamieni pozwala na dobór parapetów do kolorystyki i wyglądu zewnętrznego budynku. Parapety zewnętrzne produkowane są z materiałów nienasiąkliwych i odpornych na opady, wysokie i niskie temperatury oraz na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

 

Obróbka dodatkowa: np. zaokrąglenie narożników, faza i poler do końca boku, wycięcia i wcięcia itp. Zaleca się wykonanie kapinosa to jest specjalnego nacięcia od spodu parapetu szer. 6 mm na głębokość 5 mm, przez całą długość parapetu. Zabezpiecza to przed spływaniem wody po murze.

 

www.ceresermarmi.com/pl/naturalne-kamienie

 

 

Zapytaj o produkt

kod zabezpieczający
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]