telefon     Zadzwoń do nas: 609 815 212

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

W dniach 16, 17 i 18 styczna 2017 chcemy zaprosić Państwa na cykl szkoleń dotyczących nowoczesnych materiałów do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

zaproszenie na szkolenieSzkolenie będzie jednodniowe i obejmowało będzie trzy grupy materiałów:

  1. Konsole do montażu stolarki w warstwie docieplenia.

  2. Bloki termoizolacyjne podparapetowe i podokienne.

  3. Folie i taśmy uszczelniające do montażu warstwowego.

Szkolenie skierowane będzie głownie do właścicieli firm i pracowników działów handlowych zajmujących się sprzedażą i montażem stolarki otworowej ( szkolenia dla montażystów przewidujemy w późniejszym terminie). Szkolenia pozwolą Państwu zapoznać się z nowymi technologiami montażu stolarki, wzbogacą wiedzę i ofertę z tym związaną. Dzięki nim Państwa produkty i usługi staną się bardziej konkurencyjne i profesjonalne.

Przewidywany czas szkolenia od 9.00 do 16.00 z przerwami kawowymi i lunchem. Proszę o pisemne zgłaszanie chęci uczestnictwa w jednym z podanych poniżej terminów.

Uczestnictwo w szkoleniu będzie upoważniało do zakupów materiałów z dodatkowym rabatem szkoleniowym.


Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Pobierz formularz rejestracji na szkolenie.

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIEZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]